Vodič MKD - Toifl SK - Malacky - AT, SK,CZ, HU, DE

TOIFL Slovakia Transport

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 800 EUR/mesiacVýborné mzdové ohodnotenie, + mesačné a polročné prémie , + cestovné náhrady plus príplatky podla internej smernice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava voľne ložených stavebných materiálov cisternovými vozidlami v rámci SK, HU, AT, CZ, DE

Výborné mzdové ohodnotenie, mesačné, polročné a koncoročné prémie , firemné akcie

Úvodné info prosíme mailom alebo poštou vrátane životopisu, predchádzajúcej praxe a referencií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špédícia, vodič

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu,

Firma pôsobí na slovenskom trhu 26 rokov . Zaoberáme sa prepravou voľne ložených stavebných materiálov cisternovými vozidlami v rámci Slovenska, Rakúska, Nemecka, Čiech a Maďarska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3404079  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac