Obchodný manažér

TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMzda je orientačná, skladá sa z fixnej a variabilnej zložky. Jej finálna výška závisí od úrovne skúsenosti a dosiahnutých výsledkov, či aktivít.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Líder v oblasti poskytovania sanitárnych služieb hľadá do svojho tímu nového kolegu - Obchodného manažéra pre región Bratislava a západné Slovensko. Ideálnym kandidátom je sebamotivovaný, tímový hráč, prozákaznícky orientovaný so skúsenosťou z oblasti predaja/prenájmu stavebných strojov, či materiálov.

Medzi Vaše hlavné povinnosti bude patriť:
- starostlivosti o zákazníkov vo svojom regióne ( formou osobných stretnutí, e-mailov, telefonátov),
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí,
- analyzovanie, spracovanie a riešenie obchodných požiadaviek zákazníkov,
- informovanie zákazníkov o nových službách, akciách a novinkách,
- monitorovanie konkurenčných aktivít,
- pravidelný reporting;

Budete zodpovedný za:
- realizáciu obchodných aktivít a výsledky predaja vo svojom regióne,
- portfólio zákazníkov vo svojom regióne,
- platobnú disciplínu svojich zákazníkov;

Prečo sa k nám pridať?

# budete sa s nami dobre baviť
Naša kultúra je veľmi priateľská a radi trávime čas spoločne, jednoducho preto, že si užívame spoločnosť toho druhého.

# zmysel pre humor, ktorý nás spája
Zatiaľ čo pracujeme na svojich úlohách na dosiahnutie našich cieľov, milujeme humor a je tiež trvalou súčasťou nášho pracovného života.

# otvorená komunikácia
Keď ide všetko skvele, chválime sa navzájom a keď to nejde tak dobre, hovoríme o tom tiež.

# učenie a rozvoj
Neustále rozvíjame našich zamestnancov (interne aj externe)

#firemné auto, mobil na súkromné použitie

# .... a ešte viac

Radi vám o tom povieme viac osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja/prenájmu stavebných materiálov alebo strojov veľkou výhodou.

Počet rokov praxe

2

Obchodné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni.
Logické a analytické myslenie.
Odolnosť voči stresu.
Asertivita a samostatnosť.
Pro-aktívny prístup k úlohám.

Spoločnosť TOI TOI & DIXI, s.r.o. je súčasťou celosvetovéj skupiny TOI TOI & DIXI GROUP, ktorá je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti mobilných sanitárnych riešení od roku 1973.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4511356  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac