Špecialista správy pohľadávok/Office Manager

TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Miesto práce
Senecká cesta 7, Ivanka pri Dunaji, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada keď sa v práci stále niečo deje ? Vieš sa zorientovať v množstve dát , Excel je Tvoj dobrý kamarát a prácu s ním zvládaš ľavou zadnou? Nerobí Ti problém telefonovanie a si typ, ktorý sa pritom nenechá vytočiť? Vo svojich pracovných veciach si vieš urobiť systém a poriadok a pritom Ti nevadí občas „vybehnúť “ (autom ) čosi vybaviť?
Ak si si na tieto otázky odpovedala kladne, potom si možno pre nás práve Ty tá správna kandidátka a si na dobrej ceste patriť k nám.

Jedna časť Tvojej práce bude z oblasti správy pohľadávok, ako napríklad :
• Monitorovanie a evidencia pohľadávok
• Preverovanie platobnej disciplíny klientov
• Pravidelné telefonické a mailové kontaktovanie (a upomínanie) dlžníkov - vymáhanie pohľadávok
• Vystavovanie a zasielanie upomienok
• Príprava splátkových kalendárov a dohadovanie termínov úhrad
• Spolupráca s Obchodnými manažérmi a dispečingom pri zastavení spolupráce so zákazníkmi (dlžníkmi) a následnom odvoze tovaru
• Spolupráca s inkasnými spoločnosťami a právnym zástupcom spoločnosti (príprava podkladov na zabezpečenie súdneho, exekučného riešenia pohľadávok
• Spätná kontrola plnenia súdnych rozhodnutí , splátkových kalendárov a pod
• Priebežné zapisovanie vykonaných aktivít, či zistených informácii a následného postupu do informačného systému spoločnosti
• Pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti o stave a vývine pohľadávok

A ako office manager budeš mať na starosti ešte aj:
• Vedenie recepcie pre manažment spoločnosti
• Správu a kontrolu pracovnej agendy vedenia spoločnosti
• Administratívnu a operatívnu podporu vedenia spoločnosti
• Organizáciu stretnutí pre riaditeľa spoločnosti
• Prípravu podkladov na rokovania
• Zabezpečovanie ubytovania a dopravy pre vedenie spoločnosti
• Vytváranie zápisov z jednaní a pravidelných porád
• Prípravu podkladov pre vyhodnocovanie mesačných /kvartálnych plánov a aktivít obchodného oddelenia
• Prípravu reportov pre obchodného riaditeľa
• Kontrolu spotreby PHM obchodných technikov a servisných technikov
• Evidovanie a rozdeľovanie korešpondencie
• Zabezpečovanie drobných nákupov
• Zabezpečovanie organizácie firemných akcií
• Koordináciu informácii a aktivít smerom k iným oddeleniam

• U nás sa budeš dobre cítiť. Držíme spolu, záleží nám na firemnej kultúre a máme výbornú kávu
• Dáme Ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie
• Môžeš byť hrdá na Tvoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale patríme do najväčšieho európskeho holdingu v oblasti mobilných sanitárnych systémov
• Budeš sa môcť zúčastňovať našich firemných teambuildingov a rôznych kultúrnych podujatí, ktoré zabezpečujeme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme najneskôr do týždňa po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru. Po úspešnom absolvovaní tohto rozhovoru budete pozvaná/pozvaný na ďalšie kolo výberového konania v sídle našej spoločnosti .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysoká úroveň ústneho aj písomného prejavu
• Schopnosť reagovať slušne a asertívne aj vo vyhrotených situáciách
• Schopnosť pružne reagovať na vzniknuté situácie
• Odolnosť voči stresu
• Zmysel pre detail, poriadok
• Schopnosť zorganizovať si pracovný čas a určiť priority

Spoločnosť TOI TOI & DIXI, s.r.o. je súčasťou celosvetovéj skupiny TOI TOI & DIXI GROUP, ktorá je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti mobilných sanitárnych riešení od roku 1973.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3250741  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou