Prijímací technik pre mechanické opravy

Todos s.r.o.

Miesto práce
Todos s.r.o. - Toyota, Lamačská cesta, Lamač
Termín nástupu
dohodou
1 608 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda vo výške 1608,00 €, po skúšobnej dobe poskytneme bližšie informácie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia potrieb zákazníka
- príjem a výdaj vozidiel do / zo servisu
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise - zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenovej kalkulácie
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, emailová)
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
- priama komunikácia s oddelením predaja NDaP
- aktívna ponuka doplnkových služieb a produktov
- pravidelný reporting vedúcemu servisu
- riešenie reklamácií
- spracovávanie ostatnej agendy servisu podľa potrieb

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- firemné benefity

Životopis s motivačným listom zasielajte výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, doprava, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii prijímacieho technika je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické znalosti automobilov a servisu
- práca v autorizovanom servise výhodou
- znalosť programov DMS a ELSA výhodou
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka

V autorizovanom centre Todos Toyota na Lamačskej ceste 109/A poskytujeme pod jednou strechou komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky TOYOTA ako aj autorizovaný servis pre vozidlá Fiat,Fiat Profes.,AlfaRomeo a Jeep.Tiež poskytujeme klampiarske a lakovnícke práce na vozidlá všetkých značiek a samozrejme predaj originálnych náhradných dielov a doplnkov. Na tejto prevádzke zároveň poskytujeme služby výkupu a predaja jazdených vozidiel všetkých značiek.
Skupina Todos prevádzkuje tiež autorizované prevádzky s predajom a servisom značky ŠKODA a to v Bratislave, Žiline, Ružomberku a v Košiciach.
Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT,CUPRA a zastúpenie pre značky RAM,CADILAC,CORVETTE,CAMARO a DODGE.
ID: 4192207  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 608 EUR/mesiac