Autoelektrikár

Todos Žilina s.r.o.

Miesto práce
Todos Žilina s.r.o., Kragujevská, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 740 EUR/mesiac(ďalšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika elektrického príslušenstva automobilov
- oprava, údržba a úprava elektrického príslušenstva
- využívanie meracej a diagnostickej technológie
- montáž dodatočnej výbavy
- meranie elektrických veličín

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- zamestnanecké benefity na ponúkané tovary a služby

Profesijný životopis zašlite výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí pošlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vyučený v odbore autoelektrikár
- prax v autorizovanom servise výhodou
- dobrá znalosť hlavne motorových vozidiel zn. ŠKODA, SEAT
- absolvované školenia pre uvedené značky výhodou
- zručnosť, presnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie

Spoločnosť Todos Žilina s.r.o. je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značky Škoda, Seat, Cupra, RAM a autorizovaným servisným miestom VW a VW úžitkové vozidlá.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2705558  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 740 EUR/mesiac