Autolakovač

Todos Ružomberok s. r. o.

Miesto práce
Todos Ružomberok s.r.o., Tatranská cesta, Ružomberok
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lakovanie motorových vozidiel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

počas skúšobnej doby garantovaná hrubá mzda vo výške 840,00 € mesačne

- možnosť profesijného rastu, dlhodobého a stabilného zamestnania
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely

Životopis s motivačným listom zašlite výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí tak urobia, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autolakovač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vyučený v odbore lakovač motorových vozidiel
- precíznosť a presnosť pri práci
- pracovné nasadenie
- bezúhonnosť a lojalita

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel. Na trhu pôsobí od roku 1998 a patrí do skupiny TODOS. Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy aj v Bratislave, Žiline a Košiciach. Sme tiež autorizovaným predajcom a servisom pre značky FIAT a ALFA ROMEO v Bratislave a zastúpcom pre značky CADILLAC, CORVETTE, JEEP, DODGE a RAM. V roku 2016 sme získali certifikát pre medzinárodnú požičovňu EUROPCAR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tatranská cesta 66
034 01 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Worobel
E-mail: poslať životopis
ID: 2164152   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   počas skúšobnej doby garantovaná hrubá mzda vo výške 840,00 € mesačne