Hľadáme prijímacieho technika pre autorizovaný servis pre značku CUPRA

Todos Panónska s. r. o.

Miesto práce
Todos Exclusive s.r.o., Bratislava-Panónska cesta
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 3 000 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe: 1.000 € - 3.000 € brutto (provízny systém, bližšie informácie budú poskytnuté na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novo-pripravovanej prevádzky pre značku CUPRA hľadáme kolegu, ktorý sa vyzná v automobiloch, má technické myslenie, vie viesť kolektív, nebojí sa stresu a má komunikačné nadanie. Staň sa členom nášho kolektívu, neváhaj a zašli nám svoj životopis s fotografiou.

Pracovná náplň:

- komunikácia so zákazníkmi
- zabezpečenie vysokej kvality služieb a poradenstva pre klientov servisu
- príjem a výdaj vozidiel do / zo servisu
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise
- zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenovej kalkulácie za poskytované servisné služby

- komunikácia a plánovanie opráv vozidiel

- dodržiavanie štandardov importéra
- príjem vozidiel na opravy a riadenie opráv,

- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, emailová)
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác

- zadávanie a prerozdeľovanie práce výrobným pracovníkom

- kontrola kvality vykonaných prác

- vysvetlenie vykonaných prác a ich fakturácie zákazníkom
- priama komunikácia s oddelením predaja NDaP
- aktívna ponuka doplnkových služieb a produktov
- pravidelný reporting vedúcemu servisu
- riešenie reklamácií
- spracovávanie ostatnej agendy servisu podľa potrieb

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Váš životopis s fotografiou, ako aj motivačný list zasielajte výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, doprava, príp. iné technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- nutná prax minimálne 3 roky na rovnakej alebo podobnej prac. pozícii

- technické znalosti automobilov a servisu
- práca v autorizovanom servise výhodou
- komunikatívnosť
- predajné zručnosti
- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.
ID: 4792640  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac