Do novootvorenej predajne značky CUPRA hľadáme: Autoelektrikár - diagnostik

Todos Panónska s. r. o.

Todos Panónska s.r.o. - CUPRA, RAM, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge autorizovaný predaj a servis,
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 000 EUR/mesiac(bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu prevádzku hľadáme šikovného, prácechtivého automobilového nadšenca, ktorý nám bude nápomocný pri plnení zážitkov s vozidlami CUPRA pre našich zákazníkov.

- diagnostika elektrického príslušenstva motorových vozidiel
- údržba, úprava a opravy príslušenstva
- vyhotovovanie dokumentácie
- montáž dodatočnej výbavy
- výmena poškodených prvkov
- meranie elektrických veličín

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Váš životopis ako aj motivačný list zasielajte výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

autoelektrikár, diagnostik

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore autoelektrikár
- § 21 elektrotechnik
- prax v danom odbore
- presnosť a dôslednosť pri práci
- časová flexibilita a pracovné nasadenie

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značku Cupra a americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Utľak
E-mail: poslať životopis
ID: 4782459  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac