Autoklampiar

Todos Italia s. r. o.

Miesto práce
Todos Italia s. r. o., Lamačská cesta 109/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Demontáž, montáž, oprava plechových častí karosérií vozidiel
Pomocné prípravné práce pre autolakovača
Vyrovnávanie poškodených plechových častí vozidiel
Zváračské a zámočnícke práce na poškodených vozidlách

- práca v stabilnej firme
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielajte výhradne e-mailom.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii autolakovača výhodou
- precíznosť a dôslednosť pri práci
- manuálna zručnosť
- prax nad 25 rokov vítaná

Spoločnosť je dealerom značky FIAT a ALFA ROMEO pre predaj a servisné práce. Na trhu pôsobí od roku 1998 a patrí do skupiny TODOS. Skupina Todos prevádzkuje ďalšie autorizované servisy pre značku ŠKODA a to v Bratislave, Žiline, Košiciach a Ružomberku. Do našej siete patrí aj autorizovaný servis osobných a úžitkových vozidiel značky VOLKSWAGEN, autorizovaný servis pre značku SEAT v Žiline a zastúpenie pre predaj a servis značiek CADILLAC a CORVETTE v Bratislave. V roku 2016 sa nám podarilo získať licenciu na prevádzkovanie požičovne vozidiel EUROPCAR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M. Sch. Trnavského 14
841 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3150488   Dátum zverejnenia: 11.10.2017