Prijímací technik pre poistné udalosti

Todos Bratislava s.r.o.

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského, Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda 1600,00 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe podľa provízie (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia potrieb zákazníka
- obhliadky vozidiel pri poistných udalostiach a kalkulácia opráv
- príjem a výdaj vozidiel v servise
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise
- zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenovej kalkulácie
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, e-mailová)
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
- práca 5 dní v týždni s možnosťou dohody na pracovnej dobe
- nutná prax minimálne 3 roky

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Váš životopis s priloženou fotografiou ako aj motivačný list zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, doprava, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax minimálne 3 roky

- technické znalosti automobilov a servisu
- práca v autorizovanom servise výhodou
- znalosť programov DMS a ELSA výhodou
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Dobrovodský
E-mail: poslať životopis
ID: 4682928  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac