Umývač motorových vozidiel

Todos Bratislava s.r.o.

Todos Bratislava s.r.o., M. Schneidera-Trnavského, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ihneď
1 038 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda 1038,00 € brutto, po skúšobnej dobe mesačná mzda vo výške 1180,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- precízne čistenie interiéru a exteriéru zákazníckych a nových vozidiel
- starostlivosť o čistotu interiéru a exteriéru vystavených nových vozidiel
- výstupná kontrola umytého vozidla pred odovzdaním zákazníkovi
- zodpovednosť za chod a čistotu autoumyvárne
- vedenie evidencie umytých a vyčistených vozidiel

- stabilná firma so 6 prevádzkami po celom Slovensku, ktorou neotriasla ani pandemická situácia
- možnosť kariérneho rastu (možnosť zmeny značky, zmeny pracovnej pozície v rámci jednej prevádzky)
- firemné raňajky 1x do mesiaca
- pitný režim zadarmo (voda, káva, čaj)
- referenčný bonus za odporúčanie nového zamestnanca
- firemné akcie, vianočný večierok/trhy, teambuildingy, grilovačky
- zapožičanie vozidla osobného/úžitkového, napr. svadba, sťahovanie
- možnosť opravy vlastného vozidla, umývanie/čistenie
- zamestnanecké zľavy na služby a tovary
- poskytujeme príspevok na rekreáciu po splnení podmienok, ktoré vyplývajú zo zákona

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- pedantnosť a dôslednosť pri práci
- zodpovednosť
- vzťah k automobilom
- flexibilita
- skúsenosť s činnosťou umývania vozidiel výhodou
- vodičský preukaz podmienkou

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3514808  Dátum zverejnenia: 21.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 038 EUR/mesiac