Automechanik

Todos Bratislava s.r.o.

Todos Bratislava s.r.o., M. Schneidera-Trnavského, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
garantovaná mzda počas skúšobnej doby v závislosti od dĺžky praxe 800,00 € -1050,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj keď vie byť práca auto-opravára niekedy naozaj namáhavá, našim chlapcom ostáva úsmev na tvári. Pracujú predsa v dobrom kolektíve, sú machri v odbore a to aj vďaka školeniam. Pracujú s najnovšími technológiami, v moderných servisoch, a pod ruky sa im dostanú aj prémiové značky. Ak sa ti to páči, máš možnosť sa pridať k nám aj ty!
Dokonca ti vieme zabezpečiť aj ubytovanie aby si nemusel dochádzať z ďaleka. Aby sme nezabudli, keď ti “padne” zabavíme sa na spoločných firemných akciách.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť ubytovania
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- zamestnanec roka
- luxusné autá
- v prípade potreby možnosť ubytovania
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

Profesijný životopis prosíme zasielajte výhradne e-mailom. Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik - nutná

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore automechanik
- uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
- zručnosť, presnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3206795  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: garantovaná mzda počas skúšobnej doby v závislosti od dĺžky praxe 800,00 € -1050,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)