Autoklampiar

Todos Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Todos Exclusive s.r.o., Bratislava-Panónska cesta
Termín nástupu
dohodou
1000,00 € brutto + mesačná odmena (podľa fakturovaných servisných služieb)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Držíš kladivo pevne v ruke ako Thor? Dokážeš dostať do roviny každý plech lepšie ako vodováha? Aj keď ti príde pod ruky automobil “poskladaný” do kocky vieš presne kde začať a o chvíľu bude ako nový? Ak odpovede na tieto otázky sú áno, potom si práve ten koho hľadáme!
Ako odmenu za tvoje super schopnosti ti ponúkame super platové ohodnotenie, ak to máš ďaleko do práce ubytujeme ťa, samozrejme ťa na prácu oblečieme a práci sa zabavíme na spoločných akciách. A ako bonus, ak si niekedy nebudeš úplne istý, zaobstaráme ti školenie o najnovších technológiách. Čakáme ťa v Todose.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť ubytovania
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- zamestnanec roka
- luxusné autá
- v prípade potreby možnosť ubytovania
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

- uchádzači budú pozvaný na pracovný pohovor na základe zaslaného životopisu
- životopis zasielajte len na uvedenú mailovú adresu
- kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax v autorizovanom servise výhodou
manuálna zručnosť
precíznosť a presnosť v práci

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1906960  Dátum zverejnenia: 5.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,00 € brutto + mesačná odmena (podľa fakturovaných servisných služieb)