Testerka / Tester pre Telco-systémy

TOANDE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 150 EUR/mesiac- mesačné projektové odmeny - kvartálne výkonnostné a iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať flexibilne prevažne z domu, prípadne cestovať za projektami do zaujímavých krajín?

Hľadáš nové výzvy a chceš byť súčasťou medzinárodných tímov?

Pridaj sa k nám!

Do nášho zabehnutého tímu expertov hľadáme motivovaných ľudí s chuťou rozvíjať sa v najnovších technológiách v Telco oblasti.
Ponúkame mentoring, kariérny rozvoj, možnosť cestovať a príležitosť pracovať na projektoch pre najväčších svetových operátorov.

Aké schopnosti a zručnosti hľadáme?
- znalosti Unix/Linux na mierne pokročilej úrovni
- znalosti SQL na mierne pokročilej úrovni
- znalosti testovacích procesov a metodológie
- social skills a správna komunikácia predovšetkým v anglickom jazyku sú pre naše projekty dôležité
- ak si správna/y team player, máš analytické schopnosti a rýchlo sa učíš, určite nám pošli svoje CVčko.

Tešíme sa na interview s Tebou! /remote spôsob je pre nás samozrejmosťou/.

- home office
- remote práca (od 75% mesačne)
- mesačné projektové odmeny
- kvartálne výkonnostné a iné bonusy
- sick day
- technické vybavenie - mobilný telefón, počítač, atď.
- školenia

- prosím zasielať životopisy v slovenskom a anglickom jazyku
- 2 výberové kolá

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, IT, Telekomunikačné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

0-2

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť
- schopnosť rýchleho učenia sa nových vecí
- schopnosť pracovať samostatne

oblasť IT služieb a telekomunikačných technológií

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4357097  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac