Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Integračná/ý špecialistka/ta v oblasti IT-Telco/ Integration Specialist for IT-Telco area

TOANDE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2022
1 150 EUR/mesiac- možnosť dohody mzdových podmienok pri interview

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať flexibilne prevažne z domu, prípadne cestovať za projektami do zaujímavých krajín, keď sa podmienky vylepšia?
Hľadáš nové výzvy a chceš byť súčasťou medzinárodných tímov?
Pridaj sa k nám!
Do nášho zabehnutého tímu expertov hľadáme motivovaných ľudí s chuťou rozvíjať sa v najnovších technológiách v Telco oblasti.
Ponúkame mentoring, kariérny rozvoj, možnosť cestovať a príležitosť pracovať na projektoch pre najväčších svetových operátorov.

Aké schopnosti a zručnosti hľadáme?
- minimálne až základné znalosti programovania
- ak sa aspoň trochu orientuješ v Unix/Linux svete a používaš SQL, si pre nás správnou kandidátkou/správnym kandidátom
- social skills a správna komunikácia predovšetkým v anglickom jazyku sú pre naše projekty dôležité
- ak si správna/y team player, máš analytické schopnosti a rýchlo sa učíš, určite nám pošli svoje CVčko.

Tešíme sa na interview s Tebou! /remote spôsob je pre nás samozrejmosťou/.

Are you interested in working remotely from home, or travelling for project-related activities to interesting countries?
Are you opened to new challenges and are looking to become part of international teams?

We are looking for a motivated person to join our expert team.
We offer mentoring, career development, travel possibilities and opportunity to work on projects for the world’s biggest telco-players.

Which skills and abilities are expected?
- minimal to basic programming knowledge is considered to be advantage,
- minimal to basic knowledge about Unix/Linux, SQL usage
- social and communication skills in english language on high level
- good team player and quick learner with analytical skills

- home office
- remote práca 50-75%
- mesačné projektové odmeny
- kvartálne výkonnostné a iné bonusy
- sick day
- technické vybavenie - mobilný telefón, počítač, atď.
- školenia

- remote work 50-75%
- monthly project bonus
- quartarly preformace bonus and other benefits
- sick day
- technical equipment - mobile phone, computer, etc.
- training programm

Informácie o výberovom konaní

prosíme zasielať životopisy v sk a eng jazyku
2 výberové kolá

please send us your CV in english, 2 interview rounds are planned

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
SQL - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

social skills
komunikačné skills

oblasť IT služieb a telekomunikačných technológií

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4182501  Dátum zverejnenia: 11.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac