Obchodný referent

tnTEL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.09.2022
1 100 EUR/mesiackvartálny bonus od 550 € ročný bonus od 550 € individuálne a mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať kariéru v oblasti obchodu a sú ti blízke IT produkty? Neváhaj a ozvi sa. Medzi tvoje úlohy bude patriť najmä:
• Podpora obchodného tímu, príprava podkladov pre ponukové rozpočty – spolupráca s
obchodným a technickým oddelením a vedením spoločnosti,
• komunikácia s dodávateľmi, riadenie dodávateľsko-odberateľských vzťahov,
• objednávanie potrebného druhu a množstva tovaru potrebného na jednotlivé zákazky,
• spoluúčasť na príprave obchodných a marketingových aktivít obchodného oddelenia,
• vybavovanie reklamácií
• práca v internom informačnom systéme spoločnosti
• kompletné spracovanie a administrácia pridelených obchodných prípadov,
• telefonická, mailová komunikácia so zákazníkmi

- telefón, notebook a potrebné vybavenie na výkon práce
- zaškolenie do širokého spektra IT a slaboprúdových systémov
- motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami
- adekvátne ocenenie skúseností, profesionality a iniciatívy
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
- vzdelávanie hradené zamestnávateľom
- firemné vozidlo na zapožičanie na vyžiadanie
- náradie a vybavenie spoločnosti na zapožičanie na vyžiadanie
- voľný vstup na vybrané športové aktivity
- permanentky na športové podujatie (futbal a hokej)
- mimoriadny plat v zmysle plnenia pracovných výsledkov
- Home office – po dohode s nadriadeným
- odmena pri významných životnom jubileu
- príspevok na stravu
- teambuildingy a firemné raňajky / eventy
- cafepoint

Svoj životopis môžete zaslať výhradne e-mailom na mailovú adresu [email protected]
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Technológie, technika, obchod; ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Základy
Analytické myslenie - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti v oblasti IT a techniky, prehľad
v technickej terminológii IT
- predchádzajúca skúsenosť s vypracovávaním cenových
ponúk a objednávaním tovaru u distribútorov vítaná
- orientácia a znalosť v oblasti predaja tovarov a služieb
- komunikatívnosť, seriózne vystupovanie, kombinačné
schopnosti, ústretovosť, bezkonfliktnosť, lojálnosť
- dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť v práci
- tímová spolupráca
- drive a entuziazmus
- schopnosť zvládať kritické a stresové situácie- znalosť
práce na PC
- AJ je vítaný, ale nie je podmienkou
- register trestov – bez záznamu

Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom komplexné služby v oblasti riešenia informačných technológií (IT). Komplexné služby zahŕňajú: konzultačnú a poradenskú činnosť, návrh technického riešenia s prihliadnutím na požiadavky zákazníka, projektovú prípravu, výber technológií, dodávku technického a programového vybavenia, montáž a inštaláciu vybraných zariadení, zaškolenie, záručný a pozáručný servis.

tnTEL, s.r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu IKT viac ako 20 rokov, je autorizovaným partnerom významných výrobcov a poskytovateľov služieb v oblasti IKT a BIT a držiteľom mnohých certifikácií a oprávnení.

www.tntel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 602212  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac