Logo tnTEL, s.r.o.

Staňte sa súčasťou nášho tímu! Hľadáme IT technika na samostatnú prácu.

tnTEL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 614, Trenčín-Nové Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 750 EUR/mesiac18,5% mesačná odmena, 100% mesačnej mzdy ročná odmena, ďalšie individuálne bonusy, pohotovostné príplatky a i. Nástupná mzda je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania s prihliadnutím na vedomosti a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu! Hľadáme IT technika na samostatnú prácu.

Náplň práce:

  • Inštalácia, konfigurácia, parametrizácia IT systémov
  • Zabezpečenie bezporuchovej prevádzky pridelených IT systémov
  • Administrácia dodaných IT systémov
  • Podpora pri tvorbe zákazníckej dokumentácie
  • Podpora obchodnej činnosti - aktívna komunikácia s obchodným oddelením pri procese navrhovania IT riešení pre zákazníka

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Inštalácia a konfigurácia IT systémov
  • Práca spojená s dokumentáciou a správou IT systémov

Pracovná doba:

  • 8-hodinový pracovný čas
  • Možnosť flexibilného pracovného času

V našej firme sa staráme o svojich zamestnancov a ponúkame im príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch v dynamickom a priateľskom tíme. Ak máš záujem stať sa súčasťou nášho tímu, neváhaj nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na teba!

  • Práca vhodná pre ambiciózneho človeka s pozitívnym vzťahom k IT.
  • Široké zaškolenie do IT systémov.
  • Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a technológiami.
  • Adekvátne ocenenie Vašej skúsenosti, profesionality a iniciatívy.
  • Teambuildingové aktivity pre zlepšenie tímovej spolupráce.
  • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja.

Svoj životopis môžete zaslať výhradne poštou, resp. e-mailom na našu adresu tnTEL s.r.o., Bratislavská 614, 911 05 Trenčín, alebo [email protected].
Vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Veeam Backup & Replication - Pokročilý
Fortinet FortiGate - Základy
ESET Endpoint Security - Mierne pokročilý
MikroTik - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Hard skills:
    • efektívne procesné a analytické schopnosti
    • skúsenosť s administráciou IT prostredia
    • komunikácia s technickou podporou dodávateľov a výrobcov (aj v anglickom jazyku)
    • skúsenosť s pokročilou administráciou IT prostredia
    • skúsenosť s pokročilou administráciou VMware prostredia
    • skúsenosť s pokročilou administráciou zálohovacím prostredím
    • skúsenosť s pokročilou bezpečnosťou LAN a WIFI
    • skúsenosť s cloud platformou (Azure)
  • Soft skills:
    • nezľaknúť sa nového problému, hľadať optimálne riešenie
    • príjemná a ústretová komunikácia so zákazníkmi
    • mať pevné nervy a zhlboka dýchať, technika je často nevyspytateľná :-)
    • spoľahlivosť
    • dôslednosť
    • tímová práca
    • flexibilita
    • schopnosť zvládať kritické a stresové situácie
  • Preferujeme:
    • nefajčiar
    • bez záznamu v registri trestov

Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom komplexné služby v oblasti riešenia informačných technológií (IT). Komplexné služby zahŕňajú: konzultačnú a poradenskú činnosť, návrh technického riešenia s prihliadnutím na požiadavky zákazníka, projektovú prípravu, výber technológií, dodávku technického a programového vybavenia, montáž a inštaláciu vybraných zariadení, zaškolenie, záručný a pozáručný servis.

tnTEL, s.r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu IKT viac ako 20 rokov, je autorizovaným partnerom významných výrobcov a poskytovateľov služieb v oblasti IKT a BIT a držiteľom mnohých certifikácií a oprávnení.

www.tntel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kútny
Tel.: +421327444555
E-mail: poslať životopis
ID: 3841971  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac