Skladník - brigáda

TNT Express Worldwide spol. s r.o.

Miesto práce

Pri starom letisku 14, Vajnory

Náplňou práce úspešného kandidáta bude predovšetkým

Hľadáš krátkodobú brigádu, aby si využil voľný čas efektívne? Nepotrebuješ žiadnu kvalifikáciu, len chuť pracovať!

Čo bude Tvojou náplňou práce:
  • sortácia a skenovanie balíkových zásielok,
  • obsluha ručného paletového vozíka,
  • vykladanie a nakladanie zásielok do vozidiel,
  • skladové operácie.

POZOR: Pracovná doba je od 9:00 - 13:00, možnosť dohody výberu pracovných dní
Obdobie: marec-apríl

Mzdové podmienky (brutto)

5 € na hodinu

Termín nástupu

ASAP

Iné výhody

Aké benefity ponúkame?

  • gastrolístky plne hradené zamestnávateľom po odpracovaní 4 hodín,
  • jedáleň a bufet priamo v budove, možnosť zakúpenia obeda v cene gastrolístka
  • podpora zdravého životného štýlu - malé rehabilitačné fitness centrum priamo u nás v budove, prenájom plavárne pre našich zamestnancov, MultiSport karty do rôznych športových zariadení pre zamestnancov a rodinných príslušníkov za výhodné ceny...),

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Prosíme uchádzačov, aby svoj životopis posielali prostredníctvom doleuvedeného linku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

V prípade, že sa Vám neozveme telefonicky do 14 dní od zaslania životopisu, neboli ste zaradený/á do výberového konania.

Zaslaním svojho životopisu a podkladov k výberovému konaniu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov. Viac informácií o ochrane osobných údajov pre uchádzačov spoločnosti TNT Worldwide spol. s r.o. nájdete tu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- chuť pracovať,
- pracovná skúsenosť v oblasti skladového hospodárstva - výhodou.

TNT WILL BECOME FEDEX EXPRESS

FedEx Express a TNT sa spájajú, aby vám priniesli viac možností.

TNT patrí medzi globálnych lídrov v expresnej preprave dokumentov, balíkov a ťažkých zásielok. Denne doručíme do celého sveta viac ako milión zásielok. Na Slovensku pôsobí TNT od roku 1993. V rámci celosvetovej integrácie FedEx a TNT začala slovenská pobočka od 1. marca 2019 popri službách TNT poskytovať aj služby FedEx Express. Spájame svetovú leteckú sieť FedEx Express s infraštruktúrou TNT na Slovensku a v Európe, aby sme zákazníkom poskytli nové možnosti pre doručovanie ich zásielok po celom svete. Ide o prvý krok na našej ceste k vytvoreniu prvotriednej prepravnej spoločnosti.

Sme hrdí na našu sieť a technológie, ale vieme, že sú to ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku v súčasnosti zamestnávame viac ako 300 zamestnancov a spolupracovníkov. Ak sa chcete presvedčiť o tom, že zamestnanci sú naším najväčším aktívom a byť súčasťou historického momentu spájania dvoch renomovaných značiek, pridajte sa k nášmu tímu!

Spoločnosť získala v rokoch 2005/2006 štandardy ISO 9001 a ISO 14001, v roku 2007 OHSAS 18001 (ISO 45001). Všetky tieto štandardy úspešne obhajujeme aj v súčasnosti.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Kontakt

Kontaktná osoba: SK Recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 3618605  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 € na hodinu