Field Manager /na zastupovanie počas MD a RD/

TNS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4/D, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na projektoch marketingového prieskumu trhu, najmä terénnej fázy, týkajúce sa manažovania zberu dát
- sledovanie priebehu realizácie projektu (dodržanie podmienok projektu)
- správa a aktualizácia materiálov súvisiacich s projektom
- aktívna komunikácia a spolupráca s anketármi
- kompletovanie a zasielanie dotazníkov
- príprava podkladov pre finančné oddelenie

- zamestnanie v dynamickej a flexibilnej spoločnosti, ktorá podporuje iniciatívu a rozvoj svojich zamestnancov
- flexibilný pracovný čas
- home office, sick days, events, option programm;

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám mailom Váš profesijný životopis spolu s motivačným listom. Do názvu emailu, prosím, zreteľne uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zároveň Vás prosíme aby ste vo vašom životopise nezabudli na poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov:
"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti TNS Slovakia s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov spoločnosti TNS Slovakia s.r.o., za účelom a po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam."

Tento súhlas sa dá kedykoľvek písomne odvolať.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
seriózny prístup
precíznosť
schopnosť rýchlo sa orientovať
flexibilita
dynamický prístup
pozícia vhodná pre stredoškolsky vzdelaného kandidáta s maturitou

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý sa chce naučiť veľa nového, vie si zorganizovať prácu, zorientovať sa v množstve informácií a je zodpovedný.

V TNS Slovakia s.r.o. pracujeme na projektoch pre najväčších media spenderov v SR. Pomáhame firmám a ich značkám robiť správne rozhodnutia. Pracujeme v tíme, preto každý krok je dôležitý.
Na základe dlhoročnej expertízy a popredných riešení poskytujeme svojim klientom precízny plán a odporúčania pre ďalší rozvoj a rast ich podnikania. TNS Slovakia sro patrí do sietí WPP a Kantar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 643150   Dátum zverejnenia: 14.11.2017