Project Leader

Kantar Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví prieskum, máš chuť, overovať a analyzovať, si na správnej adrese. Ak máš navyše aj zmysel pre detail a precíznosť ti nie je cudzia, poď sa s nami stretnúť. Ide o prácu na projektoch, kde naozaj o niečo ide – v hre je úspech či neúspech produktov a značiek našich klientov.
Aktuálne výrazne posilňujeme náš tím – s chuťou napredovať, s vlastným názorom a skúsenosťami z oblasti marketingu či prieskumu. Hľadáme tímového hráča, ktorý chce a má záujem pracovať pre kvantitatívny prieskum.
Tvoja rola súvisí so:
Správnym návrhom projektu pre klienta a zrozumiteľnou interpretáciou výsledkov. S hladkým priebehom samotného prieskumu a zostavením kvalitného dotazníka.
So spoluprácou s ďalšími členmi tímu zodpovednými za kontakt s klientom, či s oddelením zberu dát .

Čo od teba očakávame:
- Prípravu detailného zadania od klienta /alebo Client Partnera, tvorbu dotazníka; príprava podkladov pre zber dát;
- Priebežnú kontrolu dodržiavania vzorky, spoluprácu s oddelením produkcie a data processingom; zadávanie inštrukcií pre štatistické spracovanie, analýzy dát;
- Spracovanie záverečnej správy; vytváranie odporúčaní pre klienta
- Ak si trúfaš, tak aj prezentovať výsledky zistené v prieskume.

Ponúkame flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, možnosť nahliadnúť a získať skúsenosti v rámci medzinárodných tímov, zdieľanie know - how a inšpirácie od najlepších profesionálov v brandži; možnosť certifikovaného školenia v rámci riešení, ktoré ponúkame klientom; možnosť práce v iných krajinách v skupine Kantar; samozrejmosťou sú pravidelné školenia, webináre a interné diskusné skupiny na stovky rôznych tém.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociológia, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

HĽadáme kandidáta s chuťou a pozitívnym prístupom pre prácu v prieskume, kreatívneho so zmyslom pre predcíznosť a detail, ktorý/á má analytické schopnosti a zmysel vytvárať zmysluplné odporúčania pre klientov.
Pre prácu s klientami požadujeme argumentačné a komunikačné zručnosti.

Kantar je popredná svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti marketingových dát a analýz. Máme jedinečné a komplexné znalosti o tom, ako ľudia premýšľajú, cítia a jednajú; globálne a lokálne na viacej ako 90tich trhoch. Kombináciou hlbokých odborných znalostí našich ľudí, dátových zdrojov, benchmarkov, inovatívnych analytických nástrojov a technológií pomáhame našim klientom porozumieť a inšpirovať ich k rastu.

Pracujeme v neformálnej a priateľskej atmosfére založenej na vzájomnej dôvere a úzkej spolupráci.

Do nášho Média tímu Kantar na Slovensku, ktorý sídli v kanceláriách Skypark v Bratislave, hľadáme talentovaných ľudí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3126610  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€