Project Leader

TNS Slovakia s. r. o.

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví prieskum, máš chuť, overovať a analyzovať, si na správnej adrese. Ak máš navyše aj zmysel pre detail a precíznosť ti nie je cudzia, poď sa s nami stretnúť. Ide o prácu na projektoch, kde naozaj o niečo ide – v hre je úspech či neúspech produktov a značiek našich klientov.
Aktuálne výrazne posilňujeme náš tím – s chuťou napredovať, s vlastným názorom a skúsenosťami z oblasti marketingu či prieskumu. Hľadáme tímového hráča, ktorý chce a má záujem pracovať pre kvantitatívny prieskum.
Tvoja rola súvisí so:
Správnym návrhom projektu pre klienta a zrozumiteľnou interpretáciou výsledkov. S hladkým priebehom samotného prieskumu a zostavením kvalitného dotazníka.
So spoluprácou s ďalšími členmi tímu zodpovednými za kontakt s klientom, či s oddelením zberu dát .

Čo od teba očakávame:
- Prípravu detailného zadania od klienta /alebo Client Partnera, tvorbu dotazníka; príprava podkladov pre zber dát;
- Priebežnú kontrolu dodržiavania vzorky, spoluprácu s oddelením produkcie a data processingom; zadávanie inštrukcií pre štatistické spracovanie, analýzy dát;
- Spracovanie záverečnej správy; vytváranie odporúčaní pre klienta
- Ak si trúfaš, tak aj prezentovať výsledky zistené v prieskume.

Ponúkame flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, možnosť nahliadnúť a získať skúsenosti v rámci medzinárodných tímov, zdieľanie know - how a inšpirácie od najlepších profesionálov v brandži; možnosť certifikovaného školenia v rámci riešení, ktoré ponúkame klientom; možnosť práce v iných krajinách v skupine Kantar; samozrejmosťou sú pravidelné školenia, webináre a interné diskusné skupiny na stovky rôznych tém.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám mailom Váš životopis spolu s motivačným listom. Do názvu emailu, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zároveň Vás prosíme, aby ste vo vašom životopise nezabudli uviesť poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov:
"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti TNS Slovakia s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a so spracovaním poskytnutých údajov pre spoločnosť TNS Slovakia s.r.o., po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam."

Tento súhlas sa dá kedykoľvek písomne odvolať.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy, spolu s motivačnými listami, budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociológia, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

HĽadáme kandidáta s chuťou a pozitívnym prístupom pre prácu v prieskume, kreatívneho so zmyslom pre predcíznosť a detail, ktorý/á má analytické schopnosti a zmysel vytvárať zmysluplné odporúčania pre klientov.
Pre prácu s klientami požadujeme argumentačné a komunikačné zručnosti.

V TNS Slovakia s.r.o. pracujeme na projektoch pre najväčších media spenderov v SR. Pomáhame firmám a ich značkám robiť správne rozhodnutia. Pracujeme v tíme, preto každý krok je dôležitý.
Na základe dlhoročnej expertízy a popredných riešení poskytujeme svojim klientom precízny plán a odporúčania pre ďalší rozvoj a rast ich podnikania. TNS Slovakia sro patrí do sietí WPP a Kantar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Ferenčíková
E-mail: poslať životopis