Anketár v call centre

Kantar Slovakia s.r.o.

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2,8-3,3 €/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TNS Slovakia s.r.o - agentúra pre výskum trhu a verejnej mienky hľadá externých spolupracovníkov - brigádnikov/ anketárov do call centra na dlhodobú spoluprácu pri zbere dát.
Práca je vhodná najmä pre študentov stredných a vysokých škôl, dôchodcov a zamestnaných s pohyblivou pracovnou dobou.
Náplňou práce anketára je realizácia telefonických rozhovorov v oblasti marketingového výskumu a zapisovanie odpovedí respondenta do počítača.
Práca nie je vhodná ako krátkodobá brigáda. Hľadáme dlhodobých externých spolupracovníkov.
Nejedná sa o predaj produktov ani služieb.

Možnosť podieľať sa na realizácií nadnárodných projektov, individuálny prístup a odborné zaškolenie, prácu a zárobok podľa vašich časových možností.
Ponúkame zvoliť si vyhovujúci pracovný čas, možnosť pracovať popri práci či štúdiu, prípadne dôchodku.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám mailom Váš životopis spolu s motivačným listom. Do názvu emailu, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zároveň Vás prosíme, aby ste vo vašom životopise nezabudli uviesť poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov:
"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti TNS Slovakia s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a so spracovaním poskytnutých údajov pre spoločnosť TNS Slovakia s.r.o., po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam."

Tento súhlas sa dá kedykoľvek písomne odvolať.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po dobu maximálne 10. mesiacov od poskytnutia.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy, spolu s motivačnými listami, budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek min. 18 rokov
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- orientácia na výsledky
- precíznosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť

Kantar je popredná svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti marketingových dát a analýz. Máme jedinečné a komplexné znalosti o tom, ako ľudia premýšľajú, cítia a jednajú; globálne a lokálne na viacej ako 90tich trhoch. Kombináciou hlbokých odborných znalostí našich ľudí, dátových zdrojov, benchmarkov, inovatívnych analytických nástrojov a technológií pomáhame našim klientom porozumieť a inšpirovať ich k rastu.

Pracujeme v neformálnej a priateľskej atmosfére založenej na vzájomnej dôvere a úzkej spolupráci.

Do nášho Média tímu Kantar na Slovensku, ktorý sídli v kanceláriách Skypark v Bratislave, hľadáme talentovaných ľudí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3101515  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,8-3,3 €/ hodina