Programátor Junior (Ref. č.: 07/2018)

TNS Infratest Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
30.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúce finančné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nemecky hovoriacich programátorov aj začiatočníkov pre účely spracovania dát v oblasti prieskumu trhu a marketingu v spolupráci s materskou spoločnosťou v Nemecku. Jedná sa o špecializovanú prácu s kompletným zaškolením do systémov a postupov.

Ak máte záujem pracovať v mladom a uvoľnenom tíme, potom Vám ponúkame zaujímavú prácu :
- interné a externé školenia aj v zahraničí
- získate pracovné skúsenosti v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
- stabilné pracovné zázemie
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- 13. plat
- výkonostné odmeny
- firemné podujatia

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite prosím Váš životopis v slovenskom jazyku a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: alena.mihalikova@kantar.com, spolu s nasledujúcim súhlasom na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať :
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti TNS Infratest Slovakia s.r.o. na spracovanie jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (tj do písomného odvolania) v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky profesijné životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika, ekonomika, pedagogika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
JavaScript - základy
Visual Basic - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak je PC tvoj koníček a chceš zdokonaliť znalosti nemeckého jazyka, spoj príjemné s užitočným.

KANTAR - TNS Infratest Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Kantar Deutschland GmbH, sme jedným zo svetových lídrov v oblasti trhového výskumu a poradenstva so zastúpením vo viac než 70 krajinách. Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2004 a úspešne sa presadila ako člen medzinárodnej siete WPP a Kantar na zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KANTAR - TNS Infratest Slovakia s. r. o
Prievozská 4D
82109 Bratislava

Kontakt

ID: 578438   Dátum zverejnenia: 7.2.2018