Junior - Dátový analytik s nemeckým jazykom

KANTAR GDC Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1200,- EUR (v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovávanie projektov z oblasti prieskumu trhu pre nemecký trh
• Vyhodnocovanie a analýza dát z marketingových prieskumov
• Reporting, optimalizácia dátovej kvality
• Podpora a poradenstvo projektovým manažérom
• Telefonický a emailový kontakt s projektovými manažérmi v Nemeckom jazyku

Ak máte záujem pracovať v mladom, uvoľnenom tíme, potom Vám ponúkame zaujímavú prácu :
- kreatívna práca, osobnostný rozvoj v medzinárodnej skupine Kantar a WPP
- interné a externé školenia aj v zahraničí
- flexibilný pracovný čas
- stabilné pracovné zázemie
- výkonnostné odmeny
- 13 plat
- firemné podujatia
- sociálny program

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám mailom Váš profesijný životopis. Do názvu emailu, prosím, uveďte názov pozície. Zároveň Vás prosíme, aby ste vo vašom životopise nezabudli na poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov:
"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti TNS Infratest Slovakia s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé.
Súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami spoločnosti TNS Infratest Slovakia s.r.o., po dobu, ktorá je potrebná pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam." Tento súhlas sa dá kedykoľvek odvolať.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky profesijné životopisy spolu s motivačným listom budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika, informatika, ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nemecký jazyk - aktívne
• Dobrá znalosť MS-Office (Excel)
• Analytické myslenie
• MS SQL výhodou
• Presnosť a spoľahlivosť v plnení pracovných úloh
• Tímová práca

KANTAR GDC Bratislava s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy KANTAR GmbH, sme jedným zo svetových lídrov v oblasti trhového výskumu a poradenstva so zastúpením vo viac než 70 krajinách. Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2004, pomáhame firmám a ich značkám robiť správne rozhodnutia, úspešne sme sa presadili ako člen medzinárodnej siete KANTAR na zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 220335  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200,- EUR (v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta)