Nebaví Ťa už pracovať na výrobnej linke a vykonávať tie isté monotónne činnosti? Tak prejdi k nám a pracuj ako operátor lisov u nás - 12 hod. zmeny

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
máj 2023
5,7 - 8,5 EUR/hod.základná hodinová sadzba + príplatky za zmennosť, sťažené prostredie, dochádzkový bonus, osobné hodnotenie a iné. Finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisovacích zariadení (za studena) na výrobu oceľových guličiek
v súlade s technickými štandardami
- nastavenie a výmena lisovacích zariadení
- základná údržba lisovacích zariadení
- kontrola a dodržiavanie procesu lisovania
- kontrola kvality výliskov na základe špecifikácie
- práca v nepretržitej prevádzke

- stabilná práca a možnosť dlhodobého zamestnania pre mužov a ženy
- práca v štvorzmennom režime
- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
- prehodnotenie mzdy po zaškolení (možnosť rastu ihneď na návrh nadriadeného do vyššej platovej triedy)
- dochádzkový bonus
- osobné hodnotenie
- mesačný bonus za produktivitu
- dovolenkový a vianočný bonus
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- zabezpečené teplé obedy a večere
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS
- čistenie pracovných odevov

- nástupná mzda závisí aj od Tvojich skúseností, ktoré s Tebou radi preberieme na osobnom pohovore
- mzdový rast je samozrejme možný aj po dosiahnutí multiprofesnosti (čím viac procesov ovládaš, tým rýchlejšie rastieš)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého človeka, ktorý hľadá stabilné miesto a spoľahlivého zamestnávateľa.

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.

We are a specialized manufacturer of precision balls and rollers as well ball screws and other mechanical parts, headquartered in Nara, Japan.
In addition to Japan, we manufacture in the United States, Italy, Poland, Slovakia, The Netherlands, Bosnia, United Kingdom, China, Thailand, India and Taiwan.
The industry's most well-established production network enables us to respond to various customer needs, local procurement, quick delivery, and superior customer support.

We produce a broad range of high-quality precision balls, rollers and ball screws with more than 20,000 product types. Utilizing various materials including ceramics and steels, in a range of sizes to meet our customers’ specific requirements. We have been a pioneer in the mass production of ceramic balls utilizing our manufacturing know-how and process technology in various areas. Our development capabilities and industry-leading product line-up allow us to fulfill a variety of needs from global customers, which enables us to support new demands from a variety of end-market products and uses.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3969441  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.