Zamestnanec zákazníckeho servisu

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie prijatých objednávok v informačnom systéme spoločnosti
- Sledovanie nových objednávok na web portáloch zákazníkov
- Sledovanie skladových úrovní v interných a externých skladoch
- Spolupráca na vytváraní plánu výroby podľa stavu skladov a objednávok
- Príprava expedície, dodacích listov a faktúr
- Základná komunikácia so zákazníkmi

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodinu a deti
- mesačná pohyblivá zložka mzdy závislá od vopred definovaných kritérií
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- 3. pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a tímovosť
- Chuť sa učiť nové veci a navrhovať zlepšenia
- Anglický jazyk – komunikatívna úroveň (iné jazyky sú výhodou)
- Základné PC schopnosti (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.
Firma získala 1. miesto za rok 2016 v rebríčku TOP 10 najzdravších výrobných firiem v žilinskom regióne s obratom od 10 do 50 miliónov €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubská cesta 2927/25
024 01 Kysucké Nové Mesto
ID: 3444915   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € v závislosti od skúsenosti kandidáta