Operátor výroby s nástupným bonusom 200 € a možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mesiacoch

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Priemerná mzda vo výrobe - 1264 €. Základná mzda od 3,53 - 6,58 €/h (vrátane príplatku za sťažené prostredie) plus ostatné príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14, plat. Prehodnotenie mzdy - 3 krát za prvý rok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov v súlade s technickými štandardami
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových zmenách (denná, nočná, voľno, voľno)

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mesiacoch
- nočný a víkendový príplatok nad rámec Zákonníka práce
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodiny a detí
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS
- čistenie pracovných odevov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.
Firma získala 1. miesto za rok 2016 v rebríčku TOP 10 najzdravších výrobných firiem v žilinskom regióne s obratom od 10 do 50 miliónov €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubská cesta 2927/25
024 01 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Vojtuš
Tel.: 041 - 420 1624
E-mail: poslať životopis
ID: 3420888   Dátum zverejnenia: 23.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mzda vo výrobe - 1264 €. Základná mzda od 3,53 - 6,58 €/h (vrátane príplatku za sťažené prostredie) plus ostatné príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14, plat. Prehodnotenie mzdy - 3 krát za prvý rok.