Kalič

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Dubská cesta 2927/25, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Priemerný mesačný zárobok hodinovo odmeňovaného zamestnanca za rok 2017 bol 1.264 €. Pri nástupe je základná mzda 2,76 €/h, pričom v priebehu roka narastie na cca 4,1 €/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha kaliacich liniek, scouringov a prídavných zariadení v súlade s technickými
štandardami
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových zmenách

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mesiacoch
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodinu a deti
- po odpracovaní prvého mesiaca sa teoretická hrubá mzda s príplatkami pohybuje na úrovni cca 760 €
-po ukončení zaškolenia rastie do výšky cca 890 € (základná mzda - cca 3,15 €/h)
-po ukončení polroka je teoretická mzda vo výške cca 985 € (základná mzda cca 3,70 €/h)
- nočný a víkendový príplatok nad rámec Zákonníka práce
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- 3. pilier DDS

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.
Firma získala 3. miesto za rok 2017 v rebríčku TOP 10 najzdravších výrobných firiem v žilinskom regióne s obratom od 10 do 50 miliónov €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubská cesta 2927/25
024 01 Kysucké Nové Mesto
ID: 3420835   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerný mesačný zárobok hodinovo odmeňovaného zamestnanca za rok 2017 bol 1.264 €. Pri nástupe je základná mzda 2,76 €/h, pričom v priebehu roka narastie na cca 4,1 €/h.