Opatrovateľka v Rakúsku

TMT partners s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 882 EUR/mesiacOdmena od 882,--€ do 1162,--€ brutto za 2-týždňový turnus+ strava, ubytovanie a cestovné hradené v plnej výške klientom. Konkrétnu výšku odmeny nájdete podľa pracovnej ponuky na stránke www.opatrovanie-tmt.sk.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude:
- opatrovanie a starostlivosť o klienta (opatrovanú osobu) v dvojtýždňových turnusoch v
rakúskych domácnostiach na základe rakúskej živnosti,
- pomoc pri telesnej hygiene a obliekaní, spoločnosť a asistencia pri bežných denných
aktivitách opatrovanej osoby, vedenie domácnosti (nákupy, príprava jedla, upratovanie,...),
- konkrétne informácie nájdete na stránke www.opatrovanie-tmt.sk alebo na tel. čísle:
0918362966

Sprostredkovanie klienta - opatrovanej osoby (garancia plynulého sprostredkovania ďalšieho klienta pri náhlom ukončení opatrovateľskej činnosti, napr. z dôvodu úmrtia klienta, umiestnenia klienta do domova dôchodcov a iných).
Ponúkame záskoky bez agentúrnych poplatkov
Okrem sprostredkovania klienta poskytujeme aj ďalšie služby:
- ohlásenie živnosti v Rakúsku (všetky úradné záležitosti ohľadom rakúskej živnosti),
- prihlásenie do poisťovní a na finančný úrad v Rakúsku,
- pomoc a poradenstvo pri styku s úradmi, pomoc počas práceneschopnosti s rodinnými
prídavkami alebo pri odchode do dôchodku,
- príprava opatrovateľskej zmluvy medzi opatrovateľom a jeho klientom,
- zabezpečenie potrebnej opatrovateľskej dokumentácie pre opatrovateľov, ako napr.:
opatrovateľský denník, vzory faktúr či iných potrebných formulárov,
- pomoc s jednoduchými prekladmi do/z nemeckého jazyka,
- zabezpečenie záskoku v prípade potreby,
- pomoc pri riešení konfliktných situácií medzi Vami a klientom,
- podpora pri vybavovaní delegácie pre ošetrovateľské a lekárske úkony,
- kontaktná osoba v materinskej reči,
- pohotovostná linka v núdzových prípadoch 24 h denne.

Konkrétne pracovné ponuky nájdete na www.opatrovanie-tmt.sk alebo na tel. čísle: 0918362966.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša spoločnosť sa zameriava na sprostredkovanie opatrovateľskej činnosti vo forme samostatnej zárobkovej činnosti ako opatrovateľ/opatrovateľka v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- ukončené zdravotnícke vzdelanie alebo absolvovaný
opatrovateľský kurz
- zodpovednosť
- empatia
- príjemné vystupovanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2958426  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 882 EUR/mesiac