Accounting & Tax Trainee

TMF Services Slovakia s. r. o.

RIVER PARK, Dvořákovo nábrežie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť nadobudnúť pracovné skúsenosti z oblasti účtovníctva z prostredia outsourcingu v medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Bratislave. Budeš mať príležitosť nahliadnuť do našich procesov s možnosťou načerpať cenné skúsenosti so supervíziou našich seniorných kolegov. Naštartuj u nás svoju kariéru práve ty!

Čo je u nás iné?
V rámci jedného oddelenia pracujeme na účtovníctve aj daniach. Sústredíme sa na všetky možné a dostupné oblasti pôsobenia účtovníctva. Sme medzinárodná firma s lokálnym prostredím, kde si vážime transparentnosť a spätnú väzbu.

Čo bude tvojou náplňou práce?
Tvojou náplňou práce bude predovšetkým účtovanie základných dokladov, zoznámime ťa s účtovným systémom as požiadavkami rozmanitej klientely, naučíš sa zvládať základné účtovné operácie a postupne preberieš zodpovednosť za zverenú agendu.
Podľa schopností budeš môcť spracovávať priznanie k DPH, či účtovať zložitejšie účtovné prípady, a to s vedením a podporou skúsenejších kolegov.

Koho hľadáme?
Hľadáme ako neskúsených kolegov so znalosťou účtovníctva a záujmom rozvíjať sa, tak aj tých, ktorí už skúsenosti majú a radi by ich prehĺbili. Možnosť rastu je u nás samozrejmosťou.
Prax so spracovávaním účtovníctva nie je vyžadovaná, hľadáme prevažne študentov bez praxe a preferujeme študentov ekonomického zamerania.
Určite by ste sa mali dohovoriť anglicky a to minimálne na úrovni B1.
Balíček Microsoft office ovládaš na užívateľskej úrovni, a to predovšetkým Excel, s ktorým budeš pracovať na dennej báze.

Ponúkame ti bezplatnú formu online vzdelávania v rámci našej obľúbenej TMF Business Academy kde máš možnosť výberu zo širokej škály kurzov;
Rovnako ti ponúkame alternatívu bezplatného online vzdelávania cez náš interaktívny jazykový portál GoFluent. Je len na tebe o ktorý jazyk prejavíš záujem;
Taktiež ti garantujeme možnosť pracovať určité dni z domu;
Kariérny rast: svoju kariéru môžeš posúvať v rámci interných príležitostí v rámci TMF;
Ponúkame ti prácu v medzinárodnom prostredí so zaujímavým portfóliom klientov;
Sme hrdí na silnú kultúru spätnej väzby, o feedback môžeš požiadať kedykoľvek;
Samozrejmosťou sú plne hradené stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

TMF Group bola založená v roku 1988, z toho na Slovensku pôsobíme už viac ako 30 rokov. Z celosvetového hľadiska má TMF Group už viac ako 10 000 zamestnancov so 120 pobočkami. Vďaka lokálnej pôsobnosti v zainteresovaných krajinách naši odborníci disponujú znalosťami miestneho trhu a s tým spojenými právnymi, finančnými a legislatívnymi požiadavky danej krajiny. Z tohto dôvodu naše heslo “Global Reach, Local Knowledge“ nie je iba fráza, ale náš trademark.

Naša spoločnosť je celosvetovo známa, 60% z rebríčka najväčších spoločností Fortune Global 500 a FTSE 100 patria medzi našich klientov. Pokiaľ sa túžite dostať k zaujímavým projektom, tak ste práve dorazili do cieľa!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4775263  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.