Junior mzdový účtovník – Práca z domu

TMF Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacFinálna zložka mzdy bude stanovená na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem sa krok za krokom naučiť mzdové účtovníctvo do hĺbky a rásť svojím tempom? My ti ponúkame presne toto a omnoho viac! Hľadáme ďalšieho nadšenca, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy.
Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 90 krajinách vo svete a z tohto dôvodu hľadáme ďalšiu superstar, ktorá bude ťahať za jeden povraz spolu s naším tímom mzdových účtovníkov.

Koho hľadáme?
Nevadí, že nemáš prax, dôležitá je motivácia pre cestu, po ktorej sa s nami vydáš.
Práca v administratíve je však výhodou.
Či už anglicky komunikuješ, alebo sa iba učíš, u nás máš vždy dvere otvorené. V každom prípade máš akívny záujem sa v tomto smere neustále zlepšovať.
Balíček Microsoft Office pre teba nepredstavuje neznámy pojem.

Čo bude tvojou náplňou práce?
Príprava a spracovanie miezd v zmysle platnej slovenskej legislatívy.
Komunikácia s inštitúciami z personálnej a mzdovej oblasti (zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, daňové úrady, úrady práce a iné).
Všetky administratívne činnosti spojené so spracovaním miezd.
Príprava výstupov zo spracovaných miezd podľa požiadaviek klienta.
Vzdelávanie a samovzdelávanie v oblasti mzdovej agendy a legislatívy.

Čo sme na oplátku pripravení ponúknuť my?
Atraktívna príležitosť pracovať plne z domu.
Ponúkame ti bezplatnú formu online vzdelávania v rámci našej obľúbenej TMF Business Academy kde máš možnosť výberu zo širokej škály kurzov.
Rovnako ti ponúkame alternatívu bezplatného online vzdelávania cez náš interaktívny jazykový portál GoFluent. Je len na tebe o ktorý jazyk prejavíš záujem.
Flexibilný pracovný čas manažovaný zamestnancom.
Kariérny rast: svoju kariéru môžeš posúvať v rámci interných príležitostí v rámci TMF.
Ponúkame ti prácu v medzinárodnom prostredí so zaujímavým portfóliom klientov.
Sme hrdí na silnú kultúru spätnej väzby, o feedback môžeš požiadať kedykoľvek.
Samozrejmosťou sú plne hradené stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
práca s databázou - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TMF Group bola založená v roku 1988, z toho na Slovensku pôsobíme už viac ako 30 rokov. Z celosvetového hľadiska má TMF Group už viac ako 10 000 zamestnancov so 120 pobočkami. Vďaka lokálnej pôsobnosti v zainteresovaných krajinách naši odborníci disponujú znalosťami miestneho trhu a s tým spojenými právnymi, finančnými a legislatívnymi požiadavky danej krajiny. Z tohto dôvodu naše heslo “Global Reach, Local Knowledge“ nie je iba fráza, ale náš trademark.

Naša spoločnosť je celosvetovo známa, 60% z rebríčka najväčších spoločností Fortune Global 500 a FTSE 100 patria medzi našich klientov. Pokiaľ sa túžite dostať k zaujímavým projektom, tak ste práve dorazili do cieľa!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4534353  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac