Asistent účtovného oddelenia

TMF Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 4, Staré Mesto
Termín nástupu
Ihned, resp. podla dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ máte rada/rád prácu s číslami, máte základné znalosti v účtovnej problematike, hovoríte anglicky (úroveň znalosti B1) a máte skúsenosti v oblasti podpory účtovnému oddeleniu alebo administratívy, neváhajte nás kontaktovať.

Súčasťou výberového procesu budú aj jednoduché ústne testy na zistenie znalostí účtovnej problematiky a úrovne znalosti anglického jazyka.

Hlavné oblasti zodpovednosti:
• zabezpečuje administratívne práce účtovného oddelenia;
• vypomáha pri spracovávaní platieb, fakturácie na základe interných pravidiel, kontroluje ich správnosť a úplnosť;
• eviduje faktúry, pripravuje podklady k schvaľovaciemu procesu;
• účtuje banku, pokladňu, faktúry, služobné cesty na základe interných pravidiel;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.000,-EUR

• Zázemie medzinárodnej spoločnosti;
• Možnosť profesijného rastu a postupu;

Iné benefity:
• pohyblivá pracovná doba
• stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• odborné školenia plne hradené zamestnávateľom
• dni voľna naviac podľa počtu odpracovaných rokov
• možnosť využitia benefit karty v rámci športových aktivít - Multisport karta
• jazykové vzdelávanie v rámci pracovnej doby plne hradené zamestnávateľom
• vždy čerstvé ovocie
• pravidelne organizované "TMF team buildings"

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou.

Ako sa prihlásiť?
Stačí kliknúť na nasledujúci odkaz (alebo ho skopírujte do webového prehliadača) a odošlite prihlášku: https://bit.ly/2VnIzuo

Výberový proces:
1. kolo výberového procesu: osobný pohovor + jazykový test.

2. kolo výberového procesu: osobný pohovor s konateľom spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležité osobnostné predpoklady:
• komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita;
• odolnosť voči stresu;
• zmysel pre prácu v tíme, dôslednosť;

TMF Group helps its clients operate internationally and ‘belong’ wherever they are in the world. We do this by making sure they are properly set up to do business in any country and compliant with local and international regulations. In today’s environment, increasing business complexity means that a one size approach doesn’t fit all - and the penalties for getting it wrong are getting heavier. Operating in over 80 jurisdictions we provide our 15,000 clients with on-the-ground compliance and administration services so they can venture further.
We keep things running seamlessly, giving them the peace of mind to focus on the bigger picture. Our people localize the global world to help businesses succeed, which in turn helps communities to prosper. We firmly believe that the only way to be truly ‘global’ is to put local first, which is what our team of 7,000 in-country experts do for businesses of all sizes, every day.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TMF Services Slovakia s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3645975   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000,-EUR