Reagujte bez životopisu

Lekár s atestáciou do novej modernej polikliniky

TMC MT s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody/ čím skôr
2 500 - 5 000 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej polikliniky (nový PZS) v Martine hľadáme lekárov so špecializačnou skúškou (atestáciou) do nasledovných ambulancií:
- všeobecná ambulancia
- interná ambulancia / geriatria
- alergológia/imunológia
- gynekológia
- dermatológia
a iné (nebránime sa akejkoľvek špecializácii)

Moderné pracovné prostredie, možnosť karierneho rastu, podiel na zisku spoločnosti, flexibilný pracovný čas (možnosť pracovať len niektoré dni) a iné.

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať každého záujemcu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť TMC MT, s. r. o. je majiteľom a prevádzkovateľom novovybudovanej modernej polikliniky - MojaPoliklinika Bottova v Martine.
ID: 4025953  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac