Máte radi víno? Toto je najlepšia brigáda na svete - aktívny predajca

Tmavá degustácia s. r. o.

Miesto práce
Panská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Leto 2019
4 EUR/hod.4Eur/hod + odmeny priamo závislé od úspechu (success fee) za každú predanú vstupenku v hodnote 1Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pláca bude ohodnotená na 4Eur/hod pri 4 hodinovom pracovnom čase + odmeny priamo závislé od úspechu (success fee) v hodnote 1 Euro za každú predanú vstupenku. Ak sa Vám teda napríklad podarí predať vstupenky skupine 50 turistov každú hodinu, základná mzda prestáva byť zaujímavá.
Fun fact: V centre Bratislavy sa denne pohybuje viac ako 10 000 turistov.

Ochutnávky sa budú konať každý deň, aj počas víkendov. od 10:00 do 16:00. Jednotliví "street hunteri" si budú môcť voľne písať smeny na jednotlivé dni v týždni. Práca je preto vhodná aj ako prilepšenie po víkendoch, či brigádu popri štúdiu.

Vašou úlohou bude prirodzene a nenátlakovo ponúkať turistom pohybujúcim sa v centre Bratislavy novú zážitkovú atrakciu - ochutnávku slovenských vín v úplnej tme. Nejde o rozdávanie lístočkov. Je potrebná aktívna vlastná iniciatíva pri oslovavaní sprievodcov a vedúcich zájazdov, opis a ponuka zážitku inteligentnou formou.

Jedná sa o STARTUP a jeho úspech budú znášať všetci členovia tímu. Naše ochutnávky vín budú robené 4x denne v intervaloch každých 90min. Jedna ochutnávka bude trvať hodinu.

Po úspešnom predaji zážitku skupine bude pouličný predajca stiahnutý do prevádzky na výpomoc pri samotnej ochutnávke. To zahŕňa nalievanie a servírovanie vína po tme s pomocou nočného videnia, usádzanie hostí, práca s kasou, predaj vína a iných produktov v obchode.

Okrem spomínaného success fee budú všetci členovia tímu pravidelne dostávať šancu na návštevu vínnych ciest, vinárskych podujatí, ochutnávok, firemných teambuldingov a interných "porád" kde sa pri pohári vína budú riešiť ďalšie postupy.

Vrámci vývoja projektu bude ponechaný dôraz na nápady a vlastnú iniciatívu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Znalosť vína, vinárska škola a iné somliérske zručnosti sú výhodou.
Znalosť angličtiny v plne konverzačnej miere s vedúcim zájazdu/sprievodcom je nevyhnutná.
Znalosť iného jazyka navyše je výhodou.
Znalosť psychológie predaja, skúsenosti s predajom produktov, či prácou obchodného zástupcu budú považované za absolútnu výhodu voči iným uchádzačom.

Sme zážitková degustácia vín v úplnej tme. Našim snom je vybudovať v centre Bratislavy nový druh zážitkovej atrakcie pre turistov, ktorí si budú môcť povedať, že v Bratislave zažili niečo veľkolepé a iné.
ID: 3690011  Dátum zverejnenia: 9.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.4Eur/hod + odmeny priamo závislé od úspechu (success fee) za každú predanú vstupenku v hodnote 1Euro