Obchodný zástupca

TM Distributions s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
700 EUR/mesiacOkrem pevnej mzdy dostanete určité percento z vykonaných obchodov vo forme provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre rozšírenie obchodného tímu hľadáme obchodných a technických zástupcov, skutočných obchodníkov, s výhradným zastúpením pre rôzne regióny Slovenska. Táto pozícia je vhodná najmä pre mužov, nakoľko sa jedná o predaj výrobkov priemyselnej chémie určených hlavne pre autoservisy, autolakovne, karosárne a pod., ale aj pre rôzne výrobné a nevýrobné segmenty priemyselných podnikov. Náplň práce: - obchodné stretnutia s existujúcimi a novými zákazníkmi -získavanie nových zákazníkov vo vašom regióne -prezentácia noviniek a pravidelných predajných akcií -trochu administratívy pri písaní objednávok a dokumentovaní schôdzok Čo od vás očakávame: - schopnosť pracovať samostatne s vysokým nasadením - nadšenie pre spoznávanie nových ľudí a predaj kvalitných výrobkov - živnostenské oprávnenie - užívateľská znalosť práce na PC, MS Office Čo vám môžeme ponúknuť: - aktívna, dlhodobá perspektíva a flexibilná práca s vysokým potenciálom pre obchodné príležitosti - pravidelné produktové školenie a školenie zručností - motivujúce finančné odmeňovanie - fixný plat a predovšetkým provízie z vykonaných obchodov - nemáme finančný strop​

Predaj firemných výrobkov alebo služieb so zľavou

Príspevok na cestovanie do práce

Využívanie zariadení (notebook, telefón) aj na súkromné účely

Flexibilný pracovný čas

Vzdelávacie kurzy a školenia

Výberové konanie bude prebiehať individuálne priebežne podľa potreby a dohody s uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Predaj, Marketing, Komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
E-mail - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj tovaru

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analyzovanie a riešenie problémov, cieľavedomosť, informačná gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, matematická gramotnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), organizovanie a plánovanie práce, praktické myslenie, prezentovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),  rozhodovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, vyjednávanie

Sme spoločnosť, ktorá ponúka komplexný sortiment produktov najvyššej kvality určených predovšetkým pre automobilový priemysel a remeslá. Dodávame výrobky renomovaných značiek - INNOTEC a EUROSOL. Rozhodujúcim kritériom je pre nás maximálna spokojnosť zákazníka, ktorému chceme dodávať výrobky najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4789571  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac