700 - 1 350 EUR

Business development manažér

TLMOCNIK Translations s. r. o.

Miesto práce
Košická 6, 821 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, mozny aj ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie vztahu so zákazníkmi, marketing, projekty zamerane na rozvoj spolocnosti, posilnenie postavenia na trhu, pomoc hlavnemu projektovemu manazerovi so spracovanim objednavok
komunikacia so subdodávateľmi, hodnotenie emailová komunikácia, osobná komunikácia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

odmeny vyplacane na zaklade vysledkov

nemonotónna práca
vyuzitie obchodnej kreativity
práca v  úspešnej prekladateľskej agentúre
zaujímavá pracovná náplň
mladý a  dynamický kolektív

Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte prosím na našu
e-mailovú adresu [email protected] Zároveň pripojte aj Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely výberového konania.

Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

OTP - nie je podmienkou!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, tímový hráč, flexibilný, otvorený, schopný usporiadať si priority

TLMOCNIK Translations s. r. o. je medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s viac ako 16 ročnou tradíciou poskytujúca služby profesionálne vyškolených prekladateľov a tlmočníkov. Zabezpečujeme preklady, tlmočenie, konferencie a iné spojené s touto oblasťou v profesionálnej kvalite a za rozumne ceny. Zabezpečujeme všetky svetové jazyky a jazykové kombinácie v nadstandardnej ponuke.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Košická 6
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Hochel
Tel.: 0911 310 566
E-mail: poslať životopis
ID: 1882566   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeny vyplacane na zaklade vysledkov