Cukrár /Cukrárka

TLB Group, s. r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacMzda sa pohybuje v rozmedzí 1000 - 1300€ (netto). Finálna mzda závisí od odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba, ak:
•máš radosť z pečenia a chceš sa stále zdokonaľovať
•si ochotný/a učiť sa a spolupracovať v tíme
•si veselá, priateľská a kreatívna osobnosť
•chceš pracovať od skorého rána a zvyšok dňa mať voľno (začíname o 6h do 14,30h)

V tom prípade ťa radi privítame v našej cukrárenskej výrobe, kde budeš mať príležitosť aktívne spolupracovať na výrobe koláčov, korpusov a plniek, až po dokončenie a zdobenie.

Tvojou náplňou práce bude:
• Príprava, výroba a zdobenie toriet.
• Dodržiavanie pracovných postupov a receptov.
• Pomoc pri vývoji nových receptov a dizajne tort (v príp. zaáujmu).
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Čo ti ponúkame my?
+ individuálny prístup pri zaúčaní
+ stabilné a dlhodobé zamestnanie v úspešnej cukrárenskej výrobe
+ možnosť rastu a rozvoja v oblasti cukrárstva
+ príležitosť byť súčasťou tímu šikovných a kreatívnych ľudí
+ príplatky za nedele a sviatky
+ pracovnú uniformu
+ príspevok na pracovnú obuv
+ finančný príspevok na stravu
+ koncoročnú odmenu, pri splnení podmienok
+ narodeninový a vianočný darček
+ teambuilding dva krát do roka
+ špeciálne zľavy na naše produkty, suroviny a kávu zdarma

Využi príležitosť a pošli nám svoj životopis na link nižšie alebo priamo na [email protected]. Môžeš pripojiť aj motivačný list alebo fotky svojej sladkej práce. Všetky si starostlivo pozrieme a vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie na našej prevádzke.
Tešíme sa na stretnutie s tebou a na spoločné tvorenie nezabudnuteľných dezertov pre našich zákazníkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našu pozornosť máš, ak:
Máš skúsenosti s pečením a prípravou cukrárenských produktov.
Si tvorivý, motivovaný a manuálne zručný.
Vieš čo je zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita.
Si priateľský a schopný pracovať v tíme.
Máš zmysel pre poriadok a čistotu.
Vysoké pracovné nasadenie.
Prax cukrára/ky je výhodou, výučný list nie je podmienkou, dôležitá je ale chuť učiť sa.
Nevadí ti pracovať cez víkend. Pracujeme päť dní v týždni (vychádza to aj na ca 2 nedele v mesiaci alebo sviatky, s príplatkami).

Sme uznávaná cukrárenská výroba v Bratislave s 10-ročnou históriou. Naša vášeň pre sladkosti nás viedla k tomu, aby sme sa špecializovali na výrobu klasických, vegánskych, raw aj bezlepkových toriet. Ale aj toriet na špeciálne príležitosti, či už svadby, narodeniny, detské oslavy... Sme hrdí na našu oddanosť kvalite, inováciám a novým technológiám. V našom výrobnom kolektíve sú nielen cukrári/ky, ale aj šikovný žiaci na praxi, či zamestnanci chránenej dielne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4685917  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac