Editor /Prekladateľ Zahraničnej redakcie

Tlačová agentúra Slovenskej republiky

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 350 EUR/mesiac1350 EUR + dohodou + príplatky v zmysle zákona, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so zahraničným agentúrnym spravodajstvom a on-line informáciami pri tvorbe spravodajstva Zahraničnej redakcie TASR.

- práca v renomovanej verejnoprávnej inštitúcii v profesionálnom tíme redaktorov s vysokou mierou kredibility
- work-life balance
- zamestnávateľ ústretový k rodine
- zahraničné pracovné cesty
- profesionálny rast

- multisport karta

- príspevok do DDS
- príspevky pri významných jubileách a životných udalostiach
- možnosti kurzov a ďalšieho vzdelávania

-vstupy na kultúrne podujatia

-príspevok na okuliare

-dovolenka nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, medzinárodné vzťahy, politológia, prekladateľstvo, právo a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecný politický prehľad. Znalosť slovenských a zahraničných reálií. Zodpovednosť, flexibilita, úcta k faktom, schopnosť pracovať v časovej tiesni. Výhodou znalosť ďalšieho svetového jazyka.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti spravodajstva.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Magdaléna Kapustová
E-mail: poslať životopis
ID: 4748690  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac