Redaktor ekonomického spravodajstva

Tlačová agentúra Slovenskej republiky

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpríplatky za prácu v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba spravodajských materiálov z rôznych oblastí ekonomického diania na Slovensku. Dlhodobé spoľahlivé pokrývanie zverenej oblasti, pravidelný kontakt so zdrojmi informácií, vydávanie správ v redakčnom systéme TASR.

Práca v renomovanej verejnoprávnej inštitúcii v profesionálnom tíme redaktorov s vysokou mierou kredibility. Možnosť ďalšieho vzdelávania, podpora aktívneho využívania voľného času, zamestnávateľ ústretový k rodine.

Životopis v slovenskom jazyku pošlite na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected]. Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky na ponúkané voľné pracovné miesto. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem o prácu v TASR.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, ekonómia, financie, iné

Výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom, schopnosť pracovať v časovom strese, úcta k faktom, zodpovednosť, komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, zmysel pre tímovú prácu, časová dispozícia pre novinársku prácu

Tlačová agentúra Slovenskej republiky je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti spravodajstva.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4476659  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac