Editor obrazového spravodajstva

Tlačová agentúra Slovenskej republiky

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac- od 1200 eur/brutto, finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta - príplatky za prácu v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber, vydávanie a upravovanie fotografií do spravodajského servisu TASR, preklady z a do anglického jazyka. Tvorba plánov, sledovanie videoservisu a denného diania doma i v zahraničí. Práca v malom kolektíve na dvojzmennú prevádzku. Komunikácia s foto a video reportérmi a klientmi.

- práca v renomovanej verejnoprávnej inštitúcii v profesionálnom tíme redaktorov s vysokou mierou kredibility
- work-life balance
- zamestnávateľ ústretový k rodine
- multisport karta
- príspevok do DDS
- príspevok na okuliare
- príspevky pri významných jubileách a životných udalostiach
- možnosti kurzov a ďalšieho vzdelávania

Životopis v slovenskom jazyku pošlite na uvedenú e-mailovú adresu. Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky na ponúkané voľné pracovné miesto. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem o prácu v TASR.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, multimédiá, fotografia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom, schopnosť pracovať v časovom strese, úcta k faktom, zodpovednosť, dochvíľnosť, komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, zmysel pre tímovú prácu, časová dispozícia pre novinársku prácu, všeobecný rozhľad, cit pre fotografiu a umenie. Skúsenosť s fotografovaním výhodou. Ovládanie programu Adobe Photoshop.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti spravodajstva.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4452333  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac