Redaktor spravodajstva

Tlačová agentúra Slovenskej republiky

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 900.- do 1100.- eur zmluvná mzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia v Redakcii zahraničného spravodajstva, náplňou práce sú preklady spravodajstva zo zahraničných agentúr (z anglického jazyka) do slovenského jazyka.
Výhodou znalosť ďalšieho cudzieho jazyka okrem anglického.

Profesionálny rast, možnosť ďalšieho vzdelávania.
Flexibilný pracovný čas.
Atraktívne pracovné prostredie.
Práca v renomovanej verejnoprávnej tlačovej agentúre.

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku posielajte e-mailom na uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, prekladateľstvo, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecný politický a ekonomický prehľad. Znalosť slovenských a zahraničných reálií. Zodpovednosť, flexibilita, úcta k faktom, schopnosť pracovať v časovej tiesni.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti spravodajstva.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3562071  Dátum zverejnenia: 17.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900.- do 1100.- eur zmluvná mzda + odmeny