Kuchár / kuchárka

Tlačiareň GUPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Hattalova 10, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre cca 50 zamestnancov (varenie 1 hlavného jedla a polievky denne)
- objednávanie surovín a zodpovednosť za skladové zásoby surovín
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov (dôraz na zdravé stravovanie)
- požadujeme dodržiavanie hygienických noriem, čistoty na pracovisku a vysoké hygienické návyky
- požadujeme veľmi slušné správanie

- strava a pitie zadarmo
- 6 hodinový pracovný čas (mzda ako za 8 hodín)
- kľudné a dobré pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Tlačiareň GUPRESS je rodinná ofsetová tlačiareň a vyše 30 rokov svojej existencie poskytuje komplexné tlačiarenské služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3190617  Dátum zverejnenia: 18.9.2017