Montážny pracovník s elektrotechnickým osvedčením

TKV s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 900€ + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž chladiacich, klimatizačných a vzduchotechnických zariadení
- montáž kotviacej techniky
- spúšťanie zariadení
- diagnostika porúch

-stabilné a perspektívne pracovné miesto
-perspektíva odborného rastu

Profesný životopis posielajte prosím v slovenskom jazyku. Odpovedať budeme uchádzačom , ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu.
K životopisu prosím priložte následovný text: Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti TKV s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- elektrikár s osvedčením §21 – podmienkou
- znalosť čítania elektrotechnickej dokumentácie
-spôsobilosť pracovať vo výškach

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblastiach; dodávky a montáže technologických zariadení, dodávky a montáže oceľových konštrukcií, odprašovania, vzduchotechniky a klimatizácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TKV s.r.o.
Bernolákova 377/23
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Závodná
E-mail: poslať životopis
ID: 3284906   Dátum zverejnenia: 12.1.2018