Si absolvent obchodnej akadémie? Chceš byť účtovníkom? Príď medzi nás!

TJ-Legal, s. r. o.

Hlavná 133, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.03.2023
1 100 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy predstavuje fixná časť 80% + variabilná zložka 20% uvedenej hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu účtovníka, ktorého poslaním je pomoc živnostníkom a spoločnostiam (s.r.o., a.s.) pri ich podnikaní na Slovensku a v Nemecku. Ak ovládaš nemecký jazyk bude to pre teba výhodou.

Odborné znalosti a zručnosti súvisiace s konkrétnymi pracovnými postupmi danej pozície vyžadované nie sú. Ich nadobudnutie je predmetom interného školiaceho procesu priamo pri práci (on the job tréning) pod dozorom školiteľa.

Pracovná náplň:
- spracovanie ekonomickej agendy a účtovných výkazov pod dohľadom seniora
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia
- správa a aktualizácia údajov v internom systéme
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v súlade s platnými postupmi
- archivácia agendy podľa platných smerníc
- reporting údajov klientom a nadriadenému

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilnú zložku platu
- karta MultiSport
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

Pričuchol si k účtovníctvu a chceš sa v ňom rozvíjať? Príď k nám, dáme ti šancu.
Potrebujeme šikovných, motivovaných ľudí, ktorí sa neboja vysokého pracovného nasadenia a rýchleho pracovného tempa. Všetko ťa naučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Lojalita a proaktivita
• Schopnosť sebareflexie
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Schopnosť tímovej práce
• Dobré komunikačné schopnosti
• Orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4513062  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac