Zákaznícka podpora | posuň sa vyššie | zvýš svoju hodnotu | aj pre absolventov

TJ-Legal, s. r. o.

Hlavná 133, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.03.2023
Od 968 EUR/mesiac(mzda rozdelená na fixnú časť 80% + variabilnú zložku 20% na základe výkonnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia s klientmi ohľadom poskytovaných služieb
- poskytovanie informácií a riešenie otázok klientov (telefonicky, osobne a e-mailom)
- e-mailová komunikácia s klientmi a kolegami
- zápisy v internom informačnom systéme, práca v MS-Office
- odosielanie celofiremnej pošty
- práca na recepcii
- pevná pracovná doba 7:30 – 16:00h/8:00 - 16:30h

- variabilná zložka platu
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- finančné a iné benefity
- MultiSport karta
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- zvýhodnené parkovacie miesto
- rozšírený pitný režim

Nášmu tímu zákazníckej podpory chýba posledný diel skladačky? Si to TY? Čítaj ďalej a ak sa nájdeš v týchto riadkoch – šup, šup, hneď sa nám ozvi! Berieme aj absolventov.

Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/á sa nebojí komunikovať s klientom, či už telefonicky, mailom, cez čet či facebook. Rád cibríš hovorené slovo aj písomný prejav? Je ťa počuť? Keď je potrebné vyhrnúť si rukávy a priložiť ruku k dielu, tak neváhaj. Ale zároveň vieš aj aktívne oddychovať, k čomu ti pomôže napríklad aj naša MultiSport karta.

Chceš sa zúčastňovať aj na práci mimo oddelenia zákazníckej podpory? Bez problémov, v TJ-Legal máš šancu spolupodieľať sa na vstupe na nové trhy a zlepšovať firmu, hodnotu pre zákazníka a seba samého. Chceš vyrásť? Posunúť sa vyššie? Výborne. My ti dáme príležitosť. Chytíš sa jej? Je to v tvojich rukách.

Ak ovládaš anglický či nemecký jazyk aspoň na úrovni B2, je to veľké plus. Pošli nám svoje „sívíčko“ a motivačný list a neostaneš bez odpovede.

Stoličku máš pripravenú. Ideš do toho?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulý a bezchybný ústny a písomný prejav
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ovládanie strojopisu
- psychická odolnosť
- zodpovednosť a dôslednosť
- flexibilita
- cudzí jazyk výhodou (NJ, AJ)

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4513061  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 968 EUR/mesiac