Právnik s nemeckým jazykom. Poradenské služby.

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, Prešov
Termín nástupu
1.6.2021 alebo podľa dohody
900 - 1 200 EUR/mesiacmzda rozdelená na fixnú časť 900,-€ + variabilnú zložku 300,-€ v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu asistenta právnika na internom právnom oddelení. Jeho poslaním je podpora interného právnika pri riešení firemných právnych záležitostí s presahom do medzinárodného práva.

Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí ukončili vysokú školu právnického alebo ekonomického zamerania a majú minimálne 2 ročnú prax vo svojom odbore. Preferujeme uchádzačov, ktorí pôsobili v advokátskej kancelárii prípadne v štátnej správe s náplňou práce orientovanou na právo a má skúsenosti s prípravou podaní na súdy prípadne iné štátne inštitúcie.

Vyžadujeme samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, lojalitu, schopnosť sebareflexie, orientáciu na výsledok a pokročilú prácu s PC.

Náplň práce:
- interné právne poradenstvo v súlade so slovenskou a medzinárodnou legislatívou,
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v internom systéme v súlade s platnými internými postupmi,
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie a príprava jednoduchých písomných podaní na nemecké úrady v nemeckom jazyku,
- komunikácia s klientmi, vyžiadavanie podkladov,
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia v nemeckom jazyku,
- príprava podkladov a dokumentov pre právne oddelenie,
- evidovanie pracovných úloh a ich termínov,
- reporting údajov klientom a nadriadenému

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilná zložku platu
- karta MultiSport
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- široká ponuka seminárov/webinárov

Neobávajte sa uvedených požiadaviek, nemusíte spĺňať všetky. Dôležité je pre nás právnické vzdelanie a ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, finančníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- lojalita a proaktivita
- schopnosť sebareflexie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť tímovej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4043071  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac