Klientsky pracovník s nemeckým jazykom (junior, m/ž)

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, Prešov
Termín nástupu
asap, alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu klientskeho pracovníka (m/ž) s nemeckým jazykom na úrovni B2-C1, ktorého poslaním je pomoc klientom pri spracovaní nemeckých daňových priznaní a iných príspevkov.

Odborné znalosti a zručnosti súvisiace s konkrétnymi pracovnými postupmi danej pozície vyžadované nie sú. Ich nadobudnutie je predmetom interného školiaceho procesu priamo pri práci (on the job tréning) pod dozorom školiteľa. Predpokladom je ovládanie nemeckého jazyka.

Pracovná náplň:
- aktívne poskytovanie poradenstva klientom,
- spracovanie registrácií nových klientov,
- vypĺňanie formulárov zahraničných úradov,
- aktívna telefonická, e-mailová a listová komunikácia s klientmi a zahraničnými úradmi,
- správa a aktualizácia údajov v internom systéme,
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v súlade s platnými postupmi.

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilnú zložku platu
- aktivita „priveď nového kolegu a získaj finančnú odmenu“
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

Našiel si sa sa v tejto pozícii, no stále váhaš? Neobávaj sa!

Ak ovládaš nemecký jazyk slovom aj písmom (B2-C1), vieš pracovať v MS Office, si ochotný veľa sa učiť a nebojíš sa vysokého pracovného nasadenia, tak to môžeš pokojne skúsiť. Hľadáme práve teba.

Hoci je táto pozícia určená pre juniora (začiatočníka), môžeš sa o ňu uchádzať aj v prípade, že si senior (teda skúsený) alebo expert v danej oblasti. V takomto prípade máme pre teba zodpovedajúce platové podmienky pri nástupe. Radi sa s tebou stretneme, kontaktuj nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cudzie jazyky

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Lojalita a proaktivita
• Schopnosť sebareflexie
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Schopnosť tímovej práce
• Dobré komunikačné schopnosti
• Orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3915338  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac