Marketingový špecialista

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, Prešov
Termín nástupu
15.06.2020
1 044 - 1 300 EUR/mesiacHorná hranica mzdy je predmetom rozhovoru pri výberovom konaní v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je podpora rastu spoločnosti TJ-Legal, s.r.o., jej služieb a produktov v podobe online aplikácií:
• práca s Google Analytics, Google Ads, Google My Business, Facebook Ads a Business Manager, Hotjar, YouTube Studio, interným CMS, Mailchimp, Draw.io, CRM a ďalšími nástrojmi
• rozbeh, nastavenie, správa, optimalizácia a vyhodnocovanie digitálnych reklamných kampaní
• zvýšenie miery konverzie a zefektívnenie cielenia PPC reklám
• tvorba a implementácia stratégie bidovania na kľúčové slová vo vyhľadávaní a optimalizácia rozpočtu
• tvorba štatistík, analýza, reporting dát
• komplexná a dlhodobá práca s kvantitatívnymi dátami, vyhodnocovanie a plánovanie
• spolupodieľanie sa na tvorbe marketingového obsahu
• sledovanie trendov v oblasti digitálneho marketingu a návrh zlepšení

Mal/a by si mať:
- viac ako 2-ročné skúsenosti s väčšinou zručností popísaných vyššie
- anglický jazyk - aspoň na úrovni B1

- pružný pracovný čas
- finančné a nefinančné benefity
- variabilná zložku platu
- aktivita „Priveď známeho a získaj finančnú odmenu“
- karta MultiSport
- stravovacia karta
- firemné raňajky
- zvýhodnené parkovacie miesto
- rozvoj osobnosti a iných profesijných zručností
- kariérny rast a odborné vzdelávanie

Ak ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš stanovené podmienky, zašli svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list a uveď v ňom telefonický a e-mailový kontakt.

Ak si senior na danej pozícii, neváhaj a oslov nás, výška mzdy je otázkou rozhovoru a preukázania tvojich schopností, zručností a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- loajalita
- proaktivita
- schopnosť sebareflexie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť tímovej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3910622  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 044 EUR/mesiac