Hľadáme maliarov, murárov, tesárov - živnostníkov na prácu v Nemecku (Luka Bau s.r.o.)

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- natieranie, lakovanie, tmelenie a morenie rôznych predmetov a materiálov
- rezanie a skracovanie tehál, panelov, muriva a iných stien na požadovanú veľkosť
- výstavba, prerábanie, obkladanie a zatepľovanie rodinných domov, bytoviek a častí domov (komínov, priečok, fasád)
- vkladanie izolácií
- dokončovanie stavebných prác v interiéroch a exteriéroch stavieb
- výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva
- stavba a oprava montovateľných debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- zabezpečené ubytovanie
- práca v pracovných skupinách
- pomoc pri nástupe do práce
- pri neznalosti nemeckého jazyka zabezpečenie bezproblémovej komunikácie s nemeckou firmou
v prípade problémov spojených s prácou alebo zamestnávateľom Vám poskytneme odbornú asistenciu (vycestovanie na miesto)

Hľadáme pracovnú skupinu (partiu) 2-5 ľudí, v ktorej aspoň jeden rozpráva po nemecky.
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis a uveďte v ňom telefonický a e-mailový kontakt.
Nemusíte spĺňať všetky podmienky. Ovládanie nemeckého jazyka nie je podmienkou, je skôr výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- loajalita
- proaktivita
- schopnosť sebareflexie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť tímovej práce

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským a českým zákazníkom pracujúcim v zahraničí.

Našim poslaním je pomoc slovenským klientom (zamestnancom v zahraničí) pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia.
Špecializujeme sa na vrátenie daní z Anglicka, Česka, Holandska, Írska, Nemecka, Rakúska, Slovenska a USA.
Poskytujeme aj finančné poradenstvo a účtovnícke služby pre slovenské SZČO a firmy podnikajúce v Nemecku.

Ponúkame stabilitu, zaškolenie a osobný rozvoj našich zamestnancov. Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme jedinečných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom k práci pomáhať napĺňať našu víziu, podávať našim klientom prvotriedny servis pri uspokojovaní ich potrieb.

Našou víziou je vybudovať nadnárodnú konzultačnú spoločnosť v oblasti daní, ekonomického a právneho poradenstva založenú na odbornosti, inovatívnom myslení a najnovšej technológii. Najvyššími hodnotami sú odbornosť, kvalita, spokojnosť a stabilita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 133
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3852100  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 17 EUR/hod.