800 - 1 000 EUR

Účtovník s nemeckým jazykom

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, Prešov
Termín nástupu
01.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu účtovníka (klientskeho pracovníka) na rozrastajúcom sa B2B oddelení.

Jeho poslaním je pomoc slovenským živnostníkom a s.r.o. pri ich podnikaní na Slovensku a v zahraničí.

Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí ukončili strednú alebo vysokú školu ekonomického zamerania a ovládajú nemecký jazyk na úrovni B2-C1.

Náplň práce:
- spracovanie účtovnej agendy živnostníkom a s.r.o. pracujúcich/vysielajúcich svojich pracovníkov do Nemecka
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v súlade s platnými internými postupmi
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie v nemeckom jazyku
- spracovanie registrácií nových klientov (prevažne Slovákov a Čechov)
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia v nemeckom jazyku
- reporting údajov klientom a nadriadenému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800,- € (brutto) + variabilná zložka do 200,- € (brutto)

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilnú zložku platu
- aktivita „odporuč nového kolegu" a získaj finančnú odmenu
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- prácu v mladom dynamickom kolektíve

Neobávaj sa uvedených požiadaviek, nemusíš spĺňať všetky. Dôležité je pre nás logické myslenie, dobrá práca v MS Office a ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, finančníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- lojalita a proaktivita
- schopnosť sebareflexie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť tímovej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským a českým zákazníkom pracujúcim v zahraničí.

Našim poslaním je pomoc slovenským klientom (zamestnancom v zahraničí) pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia.
Špecializujeme sa na vrátenie daní z Anglicka, Česka, Írska, Holandska, Nemecka, Rakúska, USA a Slovenska.
Poskytujeme aj finančné poradenstvo a účtovnícke služby pre slovenské SZČO a firmy podnikajúce v Nemecku.

Ponúkame stabilitu, zaškolenie a osobný rozvoj našich zamestnancov. Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme jedinečných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom k práci pomáhať napĺňať našu víziu, podávať našim klientom prvotriedny servis pri uspokojovaní ich potrieb.

Našou víziou je vybudovať nadnárodnú konzultačnú spoločnosť v oblasti daní, ekonomického a právneho poradenstva založenú na odbornosti, inovatívnom myslení a najnovšej technológii. Najvyššími hodnotami sú odbornosť, kvalita, spokojnosť a stabilita.

Ak ťa oslovila naša vízia a chceš byť členom nášho tímu, budeme radi, keď sa staneš jedným z nás.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 133
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Zuzana Karabinošová
Tel.: +421513215215
E-mail: poslať životopis
ID: 3687475   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- € (brutto) + variabilná zložka do 200,- € (brutto)